Każdy przedmiot może otrzymać drugie życie.

Sygnet

Nasza firma specjalizuje się w konserwacji antyków, rozwijając bogate tradycje konserwatorskie. Stawiamy nacisk na potencjał ręcznej pracy, wykorzystując do tego ogromne doświadczenie pracowników. Do renowacji mebli zabytkowych wykorzystujemy unikalne techniki i stosujemy wysokiej jakości produkty. Dzięki temu restaurowane meble mogą odzyskać swoją świetność i blask. Dla nas konserwacja antyków to prawdziwa sztuka i pasja – wypracowaliśmy techniki nawiązujące do metod największych sztukmistrzów z branży.

  • Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

    Do konserwacji mebli zabytkowych używamy jedynie oryginalnych oklein, natomiast do polerowania stosujemy wyłącznie wyroby pochodzące od najlepszych producentów z całej Europy. Jakość akcesoriów w połączeniu z doświadczeniem pracowników sprawia, że restaurowane drewno nabiera unikalnego blasku i oryginalnego wyglądu.

    Wierzymy, że stare przedmioty stanowią istotną część historii – także tej lokalnej lub rodzinnej. W związku z tym od lat podejmujemy trud, by wiekowe meble nadal pełniły swoje funkcje, ciesząc oko doskonałym stanem technicznym i wyjątkowym wyglądem. Podejmiemy się naprawy i czyszczenia starych mechanizmów, odnawiania zabytkowych mebli i konserwacji antyków wykonanych z każdego rodzaju materiału.

    Loader
    konserwacja

Na co zwrócić uwagę podczas konserwacji antyków?

Antyki nie znoszą pośpiechu, dlatego w trakcie renowacji mebli zabytkowych wymagana jest ogromna cierpliwość. O najwyższej jakości naszych usług decyduje precyzja, staranność i sumienność. W niektórych przypadkach należy zrekonstruować uszkodzoną lub brakującą część przedmiotu, dlatego uważnie studiujemy wszystkie dane źródłowe, by jak najlepiej odwzorować najistotniejsze detale i wzory. Konserwacja antyków to dla nas nie tylko pasja, ale również pielęgnacja historii zaklętej w przedmiotach codziennego użytku.